DJ-eTJ Salsero - DJ-e

TJ Salsero
Dj TJ Salsero to Tomaszek Januszek, instruktor salsy kubańskiej, członek Latin Project, promotor muzyki kubańskiej w Polsce.
Dj TJ Salsero jest idealnym przykładem tego jak z miłości to tańca rodzi się pasja do muzyki, a następnie chęć dzielenia się nią na imprezach tanecznych. Od paru lat kolekcjonuje muzykę kubańską – w większości timbę, bo to właśnie z nią się utożsamia.
Agent Tomash - DJ-e

Agent Tomash
Prywatnie jest to Tomasz Chruściel, założyciel marki Latin Project.
Swoją przygodę z salsą kubańską rozpoczął kilka lat temu, trafiając na jeden z kursów w krakowskiej szkole tańca. Szybko jednak taniec na parkiecie zamienił na obsługę konsoli – bo ta pasjonująca muzyka wzbudziła w nim chęć organizowania prawdziwych kubańskich imprez w Krakowie.

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku