TJ SalseroTJ Salsero

Dj TJ Salsero


Dj TJ Salsero to Tomaszek Januszek, instruktor salsy kubańskiej, członek Latin Project, promotor muzyki kubańskiej w Polsce.
Dj TJ Salsero jest idealnym przykładem tego jak z miłości to tańca rodzi się pasja do muzyki, a następnie chęć dzielenia się nią na imprezach tanecznych. Od paru lat kolekcjonuje muzykę kubańską – w większości timbę, bo to właśnie z nią się utożsamia.
Na imprezach zawsze bacznie obserwuje tancerzy na parkiecie, aby odpowiednio dobrać utwory, dzięki temu jest jednym z najlepszych krakowskich Dj'ów, obdarzonym przez społeczeństwo taneczne dużą sympatią i szacunkiem.
Nowinkami ze świata muzyki kubańskiej dzieli się na swoim autorskim bloku : www.tj-salsero.pl

Obecnie gra na cyklicznych i dedykowanych krakowsskich imprezach i eventach organizowanych przez Latin Project (S14, Forty Kleparz, CK Rotunda, etc)
Jako Dj wystąpił między innymi na :

- Key Salsa Festival (Crystal Salsa Festiwal),
- Salsowy Sylwester w Bielsku-Białej,
- Bachaturo 2012
- Festival Cubano 2012

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku