Marcelina CherjanMarcelina Cherjan
Taniec był jej marzeniem już od najmłodszych lat, gdy jeszcze jako mała dziewczynka oglądała turnieje tańca towarzyskiego. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się jednak dopiero w roku 2007 od tańców ulicznych. Blisko 1,5 roku tańczyła Hip-Hop. New style oraz rytmy dancehallowe stały się jej nową odskocznią od codzienności. W głębi serca czuła jednak, że nadal czegoś brakuje, czegoś z temperamentem, czegoś, co bardziej odzwierciedlałoby jej ognisty, żywiołowy i radosny charakter... Odnalazła to w lecie 2009 roku, gdy trafiła na swoje pierwsze zajęcia salsy liniowej w jednej z krakowskich szkół salsy. Salsa - to był starzał w 10! 

Nowa dawka pozytywnej energii i radości płynącej z tańca oraz liczne godziny spędzone na parkiecie, zaowocowały szybkim rozwojem tanecznym. Po 2 miesiącach intensywnej nauki, została zaproszona do formacji tanecznej szkoły. Bardzo szybko jednak porzuciła elegancką linię na rzecz radosnej, spontanicznej i szalonej salsy kubańskiej, która całkowicie skradła jej serce. Rytmy kubańskie stały się odtąd nieodłączną częścią jej życia. Miłością od pierwszego wejrzenia stała się również nieznana dotąd, tajemnicza i zmysłowa Bachata. 

Taniec jest dla niej sposobem na życie i zabawę, miejscem na wyrażenie i zarazem zatracenie siebie oraz sposobem na dzielenie radości z innymi. Tańczy Salsę Kubańską, Bachatę, Reggeaton. Uczestniczka wielu warsztatów, festiwali i kongresów tanecznych. Szkoliła się między innymi u takich instruktorów, jak: Bachata : Daniel & Desire, Gabryel & Begona, Frank Santos & Julie Camous, Korke & Judith, Kike & Fania. Cubana & Reggaeton : Yolanda Perez, Solangel Fernandez, Teresa Castaneda, Fredyclan, Yaima Ferrera, Regla Maria Hernandez-Madej, Wilmer & Maria, David Solorzano Mesa, Daniel Pancerz, Yanek Revilla & Karelia Despaigne, Yunaisy Farray, Israel Gutierrez, Jorge Camaguey.

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku