Marysia PrusakMarysia Prusak
Taniec od dziecka odgrywał bardzo ważną rolę w jej życiu. Już w wieku 11 lat rozpoczęła treningi w klubie tańca towarzyskiego „Axis” w Nowym Sączu. Od tego czasu taniec stał się nieodłącznym elementem jej życia oraz wielką pasją. 

Prawdziwa przygoda z tańcem rozpoczęła się dla niej w dniu, kiedy pierwszy raz w trafiła na zajęcia salsy kubańskiej. Wtedy poczuła, że to właśnie to, czego ciągle szukała. Brała udział w wielu warsztatach i kongresach salsy kubańskiej. Uczestniczyła w zajęciach między innymi u takich gwiazd jak: Yunaisy Farray, Michael Carbo, Yeni Molinet, Roynet Perez Gonzales, Madeline Rodriguez, Mario Charon, Yanek Revilla i Karelia Despaigne, oraz wielu innych kubańskich instruktorów. 

Regularnie szkoli się pod okiem Daniela Pancerza i większość wolnego czasu poświęca na doskonalenie swoich umiejętności.

Najnowsze kursy od podstaw

-----------------------------------------

-----------------------------------------

PRACTISY TANECZNE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK W KLUBIE PROMINENTNewsletter - zapisz się


Kalendarz


Wideo


Najbliższe kursy/wydarzeniasalsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Project,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku